İnternet Erişimi Öğrenci

Öğrencilerin mail adreslerini öğrenebilmeleri Öğrenci E-Posta Adresim Ne? linkine tıklayarak TC Kimlik Numarası ve ad soyad bilgileri girilerek mail adresi öğrenilebilir.


 

İnternete bağlanabilmek için kurumumuzca tarafınıza tahsis edilen e-posta adresinizi ve parolanızı yazıp Giriş Yap butonuna basınız.

 İnternet Erişimi Sağlandı sayfasını interneti kullandığınız müddetçe kapatmayınız. İnternet erişiminizi sonlandırmak için Çıkış butonuna basınız.

 Bilgisayar başında bulunmadığınız zaman zarfında internet erişimini tarafınızca sonlandırmanız güvenliğiniz açısından önem arz etmektedir. 
 İnternet erişiminizi sonlandırmadığınız takdirde farklı kişiler tarafından sizin hesabınız üzerinden interneti kullanabilecek ve yasal olmayan her türlü işlemden    tarafınız sorumlu olacaktır.

  •   Özellikle birçok kişi tarafından kullanılan ortak bilgisayarlarda internet erişimini sonlandırmanız son derece önemlidir.
  •   E-Posta parolanızı Bilgi İşlem Personeli dâhil hiç kimse ile paylaşmamanız güvenliğiniz açısından önem arz etmektedir.